Duvar Boyası

 

Eviniz için duvar boyası alıp boya yapmayı düşündüğünüzde, evinizin odalarını bir mutfak ya da yatak odası gibi hayal edebilirsiniz. Yeni bir kat boya veya yeni bir duvar rengi, eviniz için büyük bir etki yaratacak hızlı ve kolay bir güncellemedir. Ancak, duvar boyasından daha fazlası var. İç cephe boyasının iyileştirebileceği tüm yüzeyleri düşünün. Emin olun şaşıracaksınız. Duvar boyası alırken odanızın tavanı unutmayın. Odanın daha büyük görünmesi için tavanı duvarlardan daha açık bir gölge ile boyamanızı tavsiye ederiz. Tavan boyası için iyi bir kural, yüzde 80 beyazla duvar renginin yüzde 20'sinin karıştırılmasıdır. Böylelikle çok harika bir sonuç almış olacaksınız.

Duvar Boyası Modelleri

Duvar boyası modelleri, odanızı yaratıcı bir şekilde dekore etmek için ekonomik seçeneklerden en mantıklısıdır. Piyasada, odanıza modern bir görünüm kazandırmaya yardımcı olabilecek çok sayıda duvar boyası tasarımı bulunmaktadır. Okurlarımıza ev makyajı sürecinde yardımcı olmak için bu yazıda duvar boyasını ve renklerini anlatacağız. Bu renkler birçok yerden temin edilebilir ancak boyadan verim alabilmeniz için boya içeriğinin kaliteli olması gerekir.

Duvar Boyası Renkleri

Duvar Boyası Renkleri: Evimizdeki sıkıcı ve donuk renklere bakıp duvarlarda renk değişikliği diliyoruz olabilirsiniz. Her duruma uygun canlı görünümlü duvar boyası tasarımları ile evinize daha fazla renk getirebilirsiniz. TV'nin yanındaki beyaz duvarlardan bıktıysanız, TV'nizin arka planı olarak bir kraliyet kırmızısı ekleyerek veya göze çarpan bir renk ekleyerek televizyonunuzu özel hale getirebilirsiniz. Sadece oturma odalarınız için duvar boyası yapmanıza gerek yok, mutfak ve yatak odanız için bile modern, retro, geleneksel tarzda duvar boyası tasarımları oluşturabilirsiniz. Bu odaların her birinin kendi özel temaları olabilir ve bu kesinlikle evlerinizi çarpıcı kılacaktır. Sanat için bir kolunuz var mı, kendi duvar tuvalinizde kendi grafitinizi yaratabilirsiniz. Şık bir görünüm vermek için duvar çıkartmaları veya asma tavana sahip olabilirsiniz. Evde çocuğunuz var mı veya yeni doğan bebeğinizin gelmesini mi bekliyor? Çocuğunuzun odasını tek başınıza boyadığınızda, hayatınızın en mutlu anlarından biridir. Piyasada bulunan tüm pahalı malzemelerle gitmek zorunda değilsiniz, ayrıca bütçenize göre duvar boyası da yapabilirsiniz.