Elit Tavan Boyası

 

Elit tavan boyası, ışığın yüzey kusurlarından yansımasını en aza indiren süper düz, yüksek opasiteli su bazlı bir tavan kaplamasıdır. Elit tavan boyası iç cephe tavanlar için vazgeçilmez bir tercihtir. Elit tavan boyası tüm kenarları kapatacak ve tüm kusurları gizleyecek şekilde formüle edilmiştir. Düzdür ve ışık üzerine yansımaz, bu nedenle küçük düzensizlikler artmaz, gizlidir. Boya, damlamayı önlemek için daha viskozdur. Tavan boyası, iyi yapışmalı ve iyi bir şekilde gizlenmelidir.

Renklendirilebilir, üstün örtücülük ve minimum rulo sıçraması sunar. Başlıca özellikler aşağıdaki gibidir

  • Mükemmel kapsama
  • Fantastik örtme gücü
  • Renklendirilebilir
  • Minimum silindir sıçraması
  • İnsana ve çevreye zarar vermez.
  • Yüksek kapanma gücü.
  • Nefes alabilir.
  • Ekstra mat görünüm.
  • Rulo uygulamadan sonra herhangi bir iz bırakmaz.

Elit Tavan Boyası Özellikleri nelerdir?

Tavan boyası kolaylıkla uygulamanıza imkân verecek şekilde tasarlanmıştır. Bazı markaların ürettiği boyaları tavana uyguladığınızda soluk mavi veya pembe görünecek şekilde görünür boyama işlemi bitince ise beyaza döner. Bu yöntem ile, gözden kaçan alanları kolayca tespit edebilir ve boyayı düzgün ve eşit şekilde uygulayabilirsiniz. Tavan boyası için piyasada bulunan renkler çok sınırlıdır, bunan dolayı daha az bilinen bir şey istiyorsanız boyanızı özel olarak sipariş edebilirsiniz. Tavan boyası ile pürüzsüz, homojen bir yüzey elde etmek daha kolaydır. Bunun nedeni, boyaya gövde eklemenin yanı sıra, yüksek viskozite tek katta tam, opak bir kaplama sağlar. Bunun sizin için anlamı, tavanınızdaki lekeleri ve renk değişimlerini çok daha az çabayla kapatmasıdır.

Elit Tavan Boyası modelleri

Elit tavan boyasını alternatif olarak düşünmenizin bir nedeni, tavan boyasının renk konusunda sınırlı olmasıdır. Beyaz ve beyaz tonları, bu ürünle elde edeceğiniz şeydir. Mesele şu ki, bazı beyaz tonları tipik olarak tavanlar için standarttır. Ve eğer istediğin buysa, renkli bir tavan elde etmenin yolları da vardır. Boya aldığınız yerden özel bir rengi karıştırmasını sağlayabilirsiniz. Tavanı daha koyu bir renge boyamadan önce, oda üzerindeki etkisini düşünün. Hafif bir tavan, odanın daha büyük görünmesini sağlar ve duvarları vurgular. Yukarıya renk vermek istiyorsanız, trim kullanmak mantıklı olabilir.