Elit Tavan Boyası Fiyatları 

Elit Tavan Boyası Fiyatları 

Evlerdeki parlak beyaz tavanlar, yıllar boyunca evdeki duman, kir ve hava akımı birikimi nedeniyle zamanla donuklaşır. Tavan boyası donuklaştığında ve Elit tavan boyasıyla tavanlarınızı boyamak, tavanlarınızı anında daha parlak yapacaktır. Dolayısıyla daha temiz daha ferah ve daha geniş bir oda göreceksiniz. Elit tavan boyası almaya karar verdiğinizde fiyatları da mutlaka merak edip araştırmaya başlarsınız. Elit tavan boyası fiyatları birkaç seçeneğe göre değişkenlik gösterir. Bunun yanında fiyat/performans olarak her zaman yüzünüzü güldürür. Elit tavan boyasının sahip olduğu birçok özellik bulunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir. Sararmaz, Yıkanabilir parlaklık, Mükemmel üretkenlik, Kendinden emişli, Mükemmel yapışma, Tamamen geçirgen, Minimum maskeleme ve yüksek ışık yansıması gibi birçok özelliğe sahiptir.

Elit Tavan Boyası Çeşitleri

Art1 Tavan Boyası sunmaktan gurur duyar. Uygun fiyatlı yüksek kaliteli tavan boyası söz konusu olduğunda, kimse Elit tavan boyalarının deneyimli tavan boyalarını yenemez. Daha önce elit tavan boyasıyla evinizin veya iş yerinizin tavanını boyamayı denediyseniz, bunun nasıl harika bir tecrübe olduğunu biliyorsunuzdur. Tavan Boyama, emek isteyen yoğun bir iştir! Art1 profesyonel elit tavan boyaları evinizin ve işyerlerinizin eskimiş tavanları için mücadeleye hazır. Bugün eviniz ya da işyeriniz için en uygun elit tavan boyası fiyatı almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Elit Tavan Boyası Nasıl Hazırlanır?

Tavanı boyamaya başlamadan önce odayı hazırlamak işin daha sorunsuz ilerlemesini sağlayacaktır. Herhangi bir sıçrama veya boya hasarını önlemek için mümkünse odadaki tüm mobilyaları kaldırın. Tavanı toz veya kiri temizleyerek hazırlayın. Boya, tozlu bir tavana kötü bir şekilde yapışır. Tavanda tamir edebileceğiniz çatlak veya delik olup olmadığını kontrol edin. Tavan armatürlerinin çıkarılması işi kolaylaştıracaktır. Donanımı çıkarmadan önce kesicideki veya sigorta kutusundaki armatürlere giden gücü kapattığınızdan emin olun. Donanımı plastik poşetlere koyun ve bir kenara koyun. Özellikle tavanınızda lekeler varsa, tavanı bir kat lateks boya astarı ile astarlamak için bir rulo kullanın. Pürüzsüz veya hafif dokulu bir tavanda iç lateks alçıpan astarı ve daha derin dokulu bir tavanda yüksek yapılı bir astar kullanın. Astarın talimatlara göre tamamen kurumasına izin verin. Boyayı rulolarla uygulamadan önce, köşeler için bir boya fırçası kullanın veya tavanın duvarla birleştiği yerde kenarları boyayın. Bu, boyanın silindirin gözden kaçırabileceği alanları kaplamasını ve geride kalan fırça izlerini gizlemesini sağlar. Tüm bu işlemler hazırlandığı takdirde boyama işlemine hazırsınız demektir.