Silikonlu Boya

Silikonlu Boya

Boya tercih ederken pek çoğumuz zorlanıyoruz. Çünkü boya renk kartelası geniş olmakla birlikte boya türleri de çeşitlilik gösteriyor. Silikonlu boya olarak bilinen boya çeşidi ise günümüzde çokça kullanılmaktadır. Boya tercihinde ise bazı kriterlere dikkat etmek, boyaların avantajlarını ve dezavantajlarını incelemek gerekiyor. Yeni nesil boyalar arasında olan silikonlu boyalar sayesinde pek çok avantajı yakalamanız mümkündür. Bu boyalar sayesinde badana sonrasında günlerce evinizi havalandırmak ve cam açmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca silinebilir özelliği olan bu boyalar sayesinde duvarınızda oluşan lekeleri de çıkarabilirsiniz. Silikon vasıtası ile dayanıklılığı artırılan boyalar astarın kuruması sonrasında hemen uygulanması da mümkündür.

Silikonlu Dış Cephe Boya

Dış cephe boya olarak tercih edilecek olan boya çeşitlerinden biri de silikonlu boya olmaktadır. Bu boyalar duvara sürülmeden önce zeminin zımpara yapılması daha estetik ve pürüzsüz bir görünüm açısından önemlidir. Zımpara sonrasında astar atılmalı ve astarın kurumasından sonra boya sürülmelidir. Maksimum kalitede olan bu boyalar sağlığa herhangi bir zararı olmayan malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Ayrıca doğal şartlardan etkilenmeyen bu boyalar geniş renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. Dışarıdan herkesin göreceği binanın son katı olan bu boyaların güneş ışınlarına karşı son derece dayanıklı olması gerekiyor. Dış cephe duvarlarınız bu boyalar sayesinde yağmur, kar gibi olumsuz durumlardan etkilenmeyecek.

Silikonlu Boya Fiyatları 10 Kg

Silikonlu boya fiyatları markalara, boya kilogramına ve kaliteye göre farklılık göstermektedir. Su bazlı yapıları ile kolayca kuruma özelliğine sahip olan silikonlu boya firmamızda uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Ancak uygulama da boyalardan alınan performans açısından önemli olmaktadır. Şayet boya yapılmadan evvel dış cephede ıslaklık ve nem varsa boya uygulandığında küf gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu sebeple istenmeyen durumlar yaşamamak için uygulama esnasında dış cephe duvarlarının kuru olmasına dikkat edilmelidir. Malzeme seçimi kadar renk de silikon olan boyalarda önemli bir yere sahiptir. 1 kg, 5 kg, 10 kg gibi farklı çeşitleri olan boyalarda dilediğiniz renkler hazırlanarak sizlere teslim edilmelidir. Fiyat ve performans açısından kullanıcılarını memnun eden bu boyalara sahip olmak için hemen siparişinizi verebilirsiniz.