Silikonlu Boyanın Özelliği 

Silikonlu Boyanın Özelliği 

Eviniz ya da işyerinizin havasını değiştirmek istediğinizde boyamak en iyi çözümlerden biridir. Çok karanlık kasvetli yerleri açık renkli bir boyayla harikalar yaratabilirsiniz. Boyama işine karar verdiğinizde renk seçimi yapmanız gerekir. Akabinde hangi boyayı seçeceksiniz onu da kararlaştırmalısınız. Sunduğu birçok yeni özelliğiyle silikonlu boya diğer boya türlerinden çok daha kapsamlı özelliklere sahiptir. Silikonlu boya içerisindeki silikon bazlı maddelerden dolayı iyi yapışma özelliğine sahiptir. Boya uygulamasında yüzeye çok rahat yapışır. Silikonlu boyanın kapatma özelliği de diğer boya türlerinden çok daha iyidir. Bulunduğunuz ortamda hava koşulları ağırsa, bu çok sıcak, çok soğuk ya da çok yağışlı olabilir. Silikonlu boya tüm bu ağır hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlandı. Silikonlu boyanın özelliği söylemekle bitmez. Çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Silikonlu Boya Çeşitleri Nelerdir?

Silikonlu boya çeşitleri de en az sahip olduğu özellikler kadar çoğunluktadır. Evinizin ya da işyerinizin havasını değiştirmek istediğinizde sizin için en uygun boy çeşidi adayıdır. Bununla birlikte Silikonlu boya hem iç cephe hem de dış cephe olmak üzere her cephe için çeşitlere sahiptir. İç cephe boyaları birçok renk çeşidine sahip olup evinize ya da işyerinize dilediğiniz havayı katmanıza olanak tanıyacaktır. Bunun dışında silikonlu dış cephe boya çeşitleri ise en ağır hava şartlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Boya uygulandıktan sonra kabarma dökülme ya da solma yaşanmaz. Yaşadığınız yer ister çok yağış alan bir yer,  ister çok güneşli ve sıcak bir yer olsun, silikonlu boya dış cephe boya çeşitleri ile dış cephe boyanız hakkında endişelenmenize gerek kalamayacaktır.

Silikonlu Plastik Boya Fiyatları

Silikonlu boyalardan ve silikonlu boya çeşitlerinden bu kadar konuşup da fiyatlardan bahsetmeden geçmek uygun olmayacaktır. Silikonlu plastik boya fiyatları diğer boya türlerinden farklı olduğu için biraz farklı bir fiyatlandırmaya sahiptir. Boyanın farklı fiyatlandırılması birkaç parametreye bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunlardan birkaçı içerisinde bulunan özel malzemelerdir. Bu özel malzemeler sayesinde yüzeylere çok iyi yapışıp çok kapsamlı kapatma sağlayan silikonlu plastik boyanın fiyatı da ona göre değişkenlik gösterir. Fiyatlandırma için daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.