Silinebilir Boya

Silinebilir Boya

Boya tercihi oldukça önemli olan konulardan bir tanesidir. İç cephe ya da dış cephe boya yaptırırken renklere odaklansak da aynı renkleri farklı boya türlerinde bulmamız mümkündür. Fakat boyaların nefes alabilir olması, silinebilmesi gibi özelliklerine de dikkat etmek gerekiyor. Silinebilir boya adıyla bilinen boyaların kullanıcı son derece kolaydır. Duvarda herhangi bir leke oluşması durumunda sildiğinizde leke kolay bir şekilde çıkacak, fakat boyanın renginde herhangi bir açılma ya da dalgalı bir görünüm meydana gelmeyecektir. Özellikle evlerinde küçük çocuğu olanlar için bu boyalar veli nimettir. Silikonlu boya adıyla da anılan bu boyaların kullanımı kolay olduğu için tercih edilme oranı da bir hayli fazladır.

Silinebilir Boya Renk Kataloğu

Silinebilir boya renk seçenekleri oldukça geniştir. Silinebilir olması bu boyaların en büyük özelliği iken geniş bir ürün yelpazesi bulunması da diğer avantajların bir tanesidir. Uzun vadede temiz kalabilen ve sürekli olarak boya badana gerektirmeyen bu boyaların renklerinde zamanla solma da meydana gelmez. Canlı bir halde rengini uzun süre koruyan bu boyalar aynı zamanda temizlenebilir olması sebebi ile ekonomik bir çözüm olarak da değerlendirilebilir. Silikonlu olduğundan dolayı en soluk renk dahi canlı bir görünüme sahiptir. Uygulaması bir hayli kolay olan bu boyalar işçilik maliyetlerinden kar elde etmenize yarar sağarken tüm bu avantajları ile en çok tercih edilen boyalar arasında yerini almıştır.

Silinebilen Boya Fiyatları

Kullanıcılar tarafından ürün alımlarında en çok dikkat edilen konulardan bir tanesi de fiyat olmaktadır. Silinebilir boya fiyatları diğer boyalar ile kıyaslandığında ekonomiktir. Siz değerli müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve daha ekonomik fiyatlar ile silinebilir boya seçeneklerine ulaşmanızı kolay hale getirmek amacı ile fiyatlar noktasında yardımcı oluyoruz. Boyadan önce astar atmak ile başlayan bu serüvende doğru fırça ile uygulanan boyalar için sizlere garanti veriyoruz. Aynı zamanda kapı, pencere gibi kenarlarda kestirme fırçalardan yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Boya kurumadan da kusma gibi sorunlar yapmaması adına 2. Katı sürmemenizi öneriyoruz. Kaliteli ve geniş renk alternatifleri ile silinebilir özelliğe sahip olan bu boyalar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.