Silinebilir Boya Renkleri 

Silinebilir Boya Renkleri 

Evinizi ya da işyerinizi boyamaya karar verdiğinizde seçeceğiniz renk her zaman en büyük karar olur. Çünkü bir evin, mekânın havasını değiştiren evin iç cephelerinin sahip olduğu renktir. Bunun dışında sonra daha kolay temizlenebilmesi adına boyanın silinebilir olmasına da özen gösterilir. Silinebilir boya denilirken aslında silikonlu boya kastedilir. Silikonlu boya sahip olduğu ve içerdiği son teknolojik maddelerden dolayı çok kolay bir şekilde silinebilir ve temizlenebilir. Bu yüzden boya seçiminde her zaman en göze boya çeşidi olmuştur. Boya seçimine karar verildikten sonra insanların en çok merak ettikleri şey silinebilir boya renkleri konusudur. Silinebilir boya renkleri; mavi, kırmız, yeşil, turuncu, açık mavi, mor, lila ve benzeri birçok renge sahiptir. Ayrıca silinebilir boya renk kataloğu gün geçtikçe yeni renk türlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Silinebilir Boya Tavsiye

Silinebilir boyanın varlığından bile haberdar değilseniz, dünyanızın sarsılmasına hazır olun çünkü boyadır ama silinebilir. Evet, bu, çamurlu el izlerini ovalayabileceğiniz, yapışkan parmak lekelerini silebileceğiniz ve yeterince hızlıysanız, siz olmadığınıza saç boyası sıçramalarını temizleyebileceğiniz anlamına gelir. Silinebilir duvar boyası, koridorlar, bagaj odaları ve kamu hizmetleri gibi yoğun trafikli alanlar için bir zorunluluktur, ancak aynı zamanda çocuk odalarında ve hatta döşeme tahtalarını boyamak için de harikadır. Silinebilir boya tavsiye boyalar ile ister yapışkan parmak izleri ister çamur lekeleri olsun, duvarınızı hiçbir boyayı çıkarmadan temizleyebileceksiniz. Özellikle koridorunuzu yeniden boyuyorsanız, satın alabileceğiniz en iyi yıkanabilir boya olduğunu düşünüyoruz.

 

Silinebilir Antibakteriyel Boya Çeşitleri

Duvar ve tavanlarda kullanıma uygun Silinebilir antibakteriyel boya çeşitleri, mutfaklar, koridorlar, diğer odalar için tasarlanmış en iyi yıkanabilir boyadır. Birçok farklı tonda mevcuttur, bu nedenle ister yumuşak pastel ister parlak tonlardan hoşlanıyorsanız, tarzınıza uyacak bir şeyler bulacaksınız. Mat yüzey şu anda çok moda ve ışığı yansıtmıyor, bu nedenle doğal ışık durumu ne olursa olsun her odada güzel görünecek. Neme dayanıklı olduğu için banyolar için de harika bir yıkanabilir boyadır ve yağ ve leke tutmaz. Silinebilir antibakteriyel boya çeşitleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.